Krabice 68 typ KPR 68 přístrojová rozbočná, hluboká pod omítku Kopos
KPR 68 - krabice přístrojová rozvodná pod omítku
Technické údaje:
Druh: univerzální krabice
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Jmenovité napětí: Un < 400 V
Jmenovitý proud: In < 16 A
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Způsob montáže: pod omítku
Průměr: 73 mm
Hloubka: 66 mm
Vstupní otvory: 9 x průměr 20 mm, 1 x průměr 7x20 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
Popis:
Umožňuje montáž přístrojů s větší hloubkou (např. s přepěťovou ochranou) nebo svorkování vedení pod přístrojem. Krabice lze spojit v souvislou řadu, doporučeno max. 3 krabic vedle sebe. Krabici lze kombinovat s krabicí KU 68-1901.
Odpovídá normám: ČSN 37 0100
Umožňuje montáž dvojzásuvky: ano
Rozteč při spojení dvou krabic: 71 mm
Průměr frézovaného otvoru: 80 mm
Technické údaje:
Druh: univerzální krabice
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Jmenovité napětí: Un < 400 V
Jmenovitý proud: In < 16 A
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Způsob montáže: pod omítku
Průměr: 73 mm
Hloubka: 66 mm
Vstupní otvory: 9 x průměr 20 mm, 1 x průměr 7x20 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
Popis:
Umožňuje montáž přístrojů s větší hloubkou (např. s přepěťovou ochranou) nebo svorkování vedení pod přístrojem. Krabice lze spojit v souvislou řadu, doporučeno max. 3 krabic vedle sebe. Krabici lze kombinovat s krabicí KU 68-1901.
Odpovídá normám: ČSN 37 0100
Umožňuje montáž dvojzásuvky: ano
Rozteč při spojení dvou krabic: 71 mm
Průměr frézovaného otvoru: 80 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice pod omítku-univerzální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.041 kg |
| EAN: | 8595057648302 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Pohledové zdivo |
| Aretace trubky: | Ne |
| Aretace trubky volitelná: | Ne |
| Konstrukce: | Přístrojová spojovací krabice/komora |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 10 |
| Osazení: | Bez |
| Počet vstupů: | 10 |
| Použití: | pod omítku |
| Pro počet přístrojových vložek: | 1 |
| Pro průměr kabelu: | 7 - 20 mm |
| Pro průměr trubky: | Ostatní mm |
| Provedení: | Jednotlivě |
| Průchodky s membránou: | Ne |
| Průchodky se stupňovou membránou: | Ne |
| Průchodky trubkové: | Ne |
| Průchodky vylamovací: | Ano |
| Průměr (mm): | 73 mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Se šrouby: | Ne |
| Tvar: | Kulaté |
| Upevnění háku svítidla: | Ne |
| Upevnění přístrojů: | Šroubování |
| Větruvzdorné: | Ne |
| Vnitřní hloubka (mm): | 65 mm |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
