KO 125 E - krabice pod omítku s víčkem V 125/1
Technické údaje:
Druh: odbočná krabice
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Jmenovité napětí: Un < 400 V
Jmenovitý proud: In < 16 A
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Způsob montáže: pod omítku
Šířka: 150 mm
Výška: 150 mm
Hloubka: 77 mm
Vstupní otvory: 8 x průměr 40 mm, 8 x průměr 30 mm, 6 x průměr 25 mm, 6 x průměr 20 mm, 4 x průměr 15 mm, 4 x průměr 10 mm, 8 x průměr 10x20 mm, 12 x průměr 10x30 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
Popis:
Ve víku krabice jsou předznačené otvory pro průchod modulů. Drážky v rozích krabice umožňují natočit víko v obou směrech oproti nainstalované krabici ±5°. Pro snadnější manipulaci s vodiči lze vylomit celou boční stěnu krabice, případně i sloupky na dně krabice. Víčko V 125/1 lze objednat samostatně.
Odpovídá normám: ČSN 37 0100
Technické údaje:
Druh: odbočná krabice
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Jmenovité napětí: Un < 400 V
Jmenovitý proud: In < 16 A
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Způsob montáže: pod omítku
Šířka: 150 mm
Výška: 150 mm
Hloubka: 77 mm
Vstupní otvory: 8 x průměr 40 mm, 8 x průměr 30 mm, 6 x průměr 25 mm, 6 x průměr 20 mm, 4 x průměr 15 mm, 4 x průměr 10 mm, 8 x průměr 10x20 mm, 12 x průměr 10x30 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
Popis:
Ve víku krabice jsou předznačené otvory pro průchod modulů. Drážky v rozích krabice umožňují natočit víko v obou směrech oproti nainstalované krabici ±5°. Pro snadnější manipulaci s vodiči lze vylomit celou boční stěnu krabice, případně i sloupky na dně krabice. Víčko V 125/1 lze objednat samostatně.
Odpovídá normám: ČSN 37 0100
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice pod omítku-univerzální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8595057612587 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 150 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Pohledové zdivo |
| Aretace trubky: | Ne |
| Aretace trubky volitelná: | Ne |
| Délka (mm): | 150 mm |
| Konstrukce: | Přístrojová spojovací krabice/komora |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Osazení: | Bez |
| Počet vstupů: | 32 |
| Použití: | pod omítku |
| Pro průměr kabelu: | 7 - 40 mm |
| Pro průměr trubky: | Ostatní mm |
| Provedení: | Jednotlivě |
| Průchodky s membránou: | Ne |
| Průchodky se stupňovou membránou: | Ne |
| Průchodky trubkové: | Ne |
| Průchodky vylamovací: | Ano |
| Se stíněním: | Ne |
| Se šrouby: | Ano |
| Tvar: | Čtvercové |
| Upevnění háku svítidla: | Ne |
| Upevnění přístrojů: | Šroubování |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Větruvzdorné: | Ne |
| Vnitřní hloubka (mm): | 73 mm |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
