Krabice 68 typ KP 68-45_KA univerzální pod omítku Kopos
KOPOS KP 68-45_KA
KP 68-45 - KRABICE PŘÍSTROJOVÁ, konfigurace KA, barva šedá, balení po 100 ks v kartonu - možnost spojení v souvislou řadu s roztečí 71 mm, krabice lze spojovat s krabicemi KP 68-30, KPR 68-70, KP 68/D, KPR 68/D, KU 68-45, možnost vložení bezšroubových svorek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice pod omítku-univerzální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595568939678 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Aretace trubky: | Ne |
| Aretace trubky volitelná: | Ne |
| Konstrukce: | Přístrojová krabice |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 100 |
| Možnost propojení: | Ano |
| Osazení: | Bez |
| Počet vstupů: | 10 |
| Pro počet přístrojových vložek: | 1 |
| Pro průměr kabelu: | 7 - 20 mm |
| Pro průměr trubky: | 20 mm |
| Provedení: | Jednotlivě |
| Průchodky s membránou: | Ne |
| Průchodky se stupňovou membránou: | Ne |
| Průchodky trubkové: | Ne |
| Průchodky vylamovací: | Ano |
| Průměr (mm): | 73 mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Se šrouby: | Ano |
| Tvar: | Kulaté |
| Upevnění háku svítidla: | Ne |
| Upevnění přístrojů: | Šroubování |
| Větruvzdorné: | Ne |
| Vnitřní hloubka (mm): | 44 mm |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
