Krabice 68 typ KU 68-45 univerzální pod omítku elektroinstalační Kopos
Univerzální elektroinstalační krabice KU 68-45_KA KOPOS
Toto je nová verze původní krabice KU 68-1901. Do krabice lze použít bezšroubové svorky, s věnečky není tato instalační krabice kompatibilní. Možnost pevného spojení v souvislou řadu s roztečí 71 mm. Krabice lze vzájemně spojovat s krabicemi KP 68/D a KPR 68/D. Díky novému řešení je více prostoru pro elektroinstalaci.
Přímá náhrada původní krabice KU 68-1901.
Technické parametry:
- Barva: šedá
- Materiál: PVC
- Bezhalogenový materiál: ano
- Teplotní odolnost: -5 až + 60 °C
- Rozměry: Ø 71 x 45 mm
- Třída reakce na oheň podkladového materiálu: A1 až D
- Umožňuje montáž dvojzásuvky: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice pod omítku-univerzální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| EAN: | 8595568936233 |
| Barva: | Šedá |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Materiál: | Plast |
| Hloubka (mm): | 45 mm |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Počet vstupů: | 9 |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Aretace trubky: | Ne |
| Aretace trubky volitelná: | Ne |
| Bezolovnatý materiál: | ano |
| Konstrukce: | Přístrojová spojovací krabice/komora |
| Max. průřez vodiče: | 4 |
| Množství v balení: | 100 |
| Norma dle:: | ČSN EN 60 670-1 |
| Osazení: | Bez |
| Pro počet přístrojových vložek: | 1 |
| Pro průměr kabelu: | 7 - 20 mm |
| Pro průměr trubky: | 20 |
| Provedení: | Jednotlivě |
| Průchodky s membránou: | Ne |
| Průchodky se stupňovou membránou: | Ne |
| Průchodky trubkové: | Ne |
| Průchodky vylamovací: | Ano |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Průměr frézovaného (vrtaného) otvoru: | 71 mm |
| Rozteč při spojení dvou krabic: | 71 |
| Samozhášivý materiál: | 30 s |
| Se stíněním: | Ne |
| Se šrouby: | Ne |
| Teplotní odolnost: | -5 - 60 °C |
| Třída reakce na oheň podkladového materiálu: | A1 - D |
| Tvar: | Kulaté |
| Umožňuje montáž dvojzásuvky: | ano |
| Upevnění háku svítidla: | Ne |
| Upevnění přístrojů: | Šroubování |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Větruvzdorné: | Ne |
| Vnitřní hloubka (mm): | 43 mm |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Zkouška žhavou smyčkou: | 850 °C |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
