Krabice KEFZ 80/VDZ_KB sestava do finálního zateplení s vrtákem Kopos
Krabice KEFZ 80/VDZ jsou určeny pro instalaci přístrojů v zateplených fasádách budov od tloušťky izolační vrstvy 80 mm a je vhodná do fasádních polystyrenů i minerálních vat. Možnost instalace i do finálně zhotovených zateplených fasád. Součástí balení je ruční vrtací set, elektroinstalační krabice, šroubovací nosič, montážní návod a vruty. Pro instalaci více krabic postačuje objednat pouze jednu sestavu KEFZ 80/VDZ a dále jen samostatné krabice KEFZ 80.
Technické parametry:
- Určeno: pro montáž do zateplovacích systémů
- Barva: šedá
- Průměr: 73 mm
- Hloubka: 52 mm
- Materiál: Polypropylen
- Třída reakce na oheň podkladového materiálu: A1 - F
- Bezolovnatý materiál: ano
- Samozhášivý materiál: 30 sekund
- Jmenovité napětí: 400 V/AC
- Jmenovitý proud: 16 A
- Umožňuje montáž dvojzásuvky: ano
- Teplotní odolnost: -25 až 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační krabice pro montáž do zateplených fasád domů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595568936271 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Druh průchodky skříně: | Ostatní |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Průměr (mm): | 73 mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Ostatní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
