Pro instalaci přístrojů v zateplených fasádách budov od tloušťky izolační vrstvy 80 mm. Krabice je vhodná do fasádních polystyrenů i minerálních vat. Krabici je možné montovat i do finálně zhotovených zateplených fasád. Součástí balení je šroubovací nosič, elektroinstalační krabice, montážní návod a příslušné vruty. Pro první instalaci je třeba koupit set KEFZ 80/VDZ, který navíc obsahuje ruční vrtací sestavu.
Technické údaje
- Materiál: PP
- Bezolovnatý materiál: ano
- Samozhášivý materiál: 30 s
- Jmenovité napětí: <= 400 V
- Jmenovitý proud: <= 16 A
- Teplotní odolnost: -25 - 60 °C
- Zkouška žhavou smyčkou: 850 °C
- Průměr: 73 mm
- Hloubka: 52 mm
- Třída reakce na oheň podkladového materiálu: A1 - F
- Umožňuje montáž dvojzásuvky: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační krabice pro montáž do zateplených fasád domů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.079 kg |
| EAN: | 8595568936288 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Druh průchodky skříně: | Ostatní |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Průměr (mm): | 73 mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Ostatní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
