Krabice KEZ 300 elektroinstalační do zateplení Kopos
Pro instalaci přístrojů v zateplených fasádách budov tloušťky 50 - 300 mm. Eliminuje vytváření tepelných mostů. Součástí balení jsou kvalitní hmoždinky a vruty pro montáž, při instalaci na hrubší omítku je doporučeno utěsnění přístroje silikonem.
Způsob montáže
Před montáží je nutné seříznout nosič včetně přiložené izolace na potřebnou délkou podle tloušťky izolační vrstrvy. Nosič se připevní ke stěně pomocí přiložených hmoždinek dle typu zdiva a vrutů. Při montáži zásuvky 400 V se doporučuje připevnění nosiče pomocí chemických kotev. Nosičem se protáhne kabel a vloží zkrácená vnitřní i vnější izolace. Pomocí 4 přiložených šroubů se k nosiči připevní krabice případně deska, na kterých se provede finální montáž.
Technické parametry:
- Barva: šedá
- Materiál: PP
- Umožňuje montáž dvojzásuvky: ano
- Bezolovnatý materiál: ano
- Samozhášivý materiál: ano
- Jmenovité napětí: 400 V
- Jmenovitý proud: 16 A
- Teplotní odolnost: -25 až 60 °C
- Hmotnost: 360 g
- Rozměry: 120 x 120 x 317,5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační krabice pro montáž do zateplených fasád domů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.365 kg |
| EAN: | 8595568930798 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 120 mm |
| Druh průchodky skříně: | Ostatní |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Ostatní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
