Krabice KPZ 68-45_PO přístrojová do sádrokartonu, dutých stěn protipožární Kopos
Zajišťuje v případě požáru celistvost a izolaci až po dobu 90 minut (EI 15 - EI 90). Vstupní otvory vyrobeny z pružného materiálu. Protipožární materiál je umístěn vně krabice. Průměr vrtáku pro instalaci je 73 mm. Krabice je neprůzvučná (zvukotěsnost až 69 dB). Montážní šroubky jsou opatřeny dvouchodým závitem s plastovými patkami pro rychlou instalaci. Krabice je určena pro objekty se zvýšenou potřebou ochrany osob a majetku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroinstalační krabice do dutých příček |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595568937605 |
| Barva: | černá + šedá + oranžová |
| Hloubka (mm): | 48 mm |
| Krytí (IP): | IP30 |
| Průměr (mm): | 73 mm |
| Průměr frézovaného (vrtaného) otvoru: | 73 mm |
| Třída reakce na oheň podkladového materiálu: | A1 - F |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
