Krabice KPZ 68-50/3_PO přístrojová do sádrokartonu, dutých stěn trojnásobná protipožární Kopos
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroinstalační krabice do dutých příček |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8595568937636 |
| Šířka (mm): | 215 mm |
| Hloubka (mm): | 53 mm |
| Výška (mm): | 75 mm |
| Krytí (IP): | IP30 |
| Průměr frézovaného (vrtaného) otvoru: | 73 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
