Krabice KUL 68-45/LD přístrojová do sádrokartonu, dutých stěn jednoduchá Kopos
Krabice do sádrokartonu KUL 68-45/LD_NA Kopos s rozměry 73x73x45mm s instalační hloubkou 45mm pro sádrokartonové a duté stěny.
Tato instalační krabice je ideálním řešením pro bezpečnou a efektivní instalaci kabelů v sádrokartonech a dutých stěnách. Vyrobená z vysoce kvalitního PVC, které je bezolovnaté a samozhášivé, nabízí vynikající odolnost proti teplotám a plameni. Její flexibilní vstupní otvory umožňují snadné vložení kabelů bez potřeby nástrojů, zatímco předlisované vstupy zaručují vzduchotěsnost i při použití kabelu nebo trubky. Montážní systém s dvojchodým závitem umožňuje rychlou a jednoduchou instalaci bez zahlubování okraje sádrokartonu. Krabice splňuje požadavky na krytí IP30 a je chráněna evropským průmyslovým vzorem.
Technické vlastnosti:
- Materiál: PVC
- Bezolovnatý: Ano
- Samozhášivost: Do 30 s
- Jmenovité napětí: <= 400 V
- Jmenovitý proud: <= 16 A
- Teplotní odolnost: -5 - 60 °C
- Zkouška žhavou smyčkou: 850 °C
- Průměr: 73 mm
- Hloubka: 45 mm
- Průměr frézovaného otvoru: 73 mm
- Třída reakce na oheň: A1 - F
- Stupeň krytí: IP 30
- Normy: ČSN EN 60 670-1
- Zvuková izolace: Ano
- Umožňuje montáž dvojzásuvky: Ano
S těmito parametry je krabice vhodná pro použití v moderních stavebních projektech, kde je důraz kladen na efektivitu, bezpečnost a snadnou instalaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroinstalační krabice do dutých příček |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595568929709 |
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Dutá stěna |
| Aretace trubky: | Ne |
| Aretace trubky volitelná: | Ne |
| Konstrukce: | Přístrojová spojovací krabice/komora |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 100 |
| Osazení: | Bez |
| Počet vstupů: | 6 |
| Pro počet přístrojových vložek: | 1 |
| Pro průměr kabelu: | 7 - 21 mm |
| Pro průměr trubky: | Ostatní mm |
| Provedení: | Jednotlivě |
| Průchodky s membránou: | Ne |
| Průchodky se stupňovou membránou: | Ne |
| Průchodky trubkové: | Ne |
| Průchodky vylamovací: | Ano |
| Průměr (mm): | 73 mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Se šrouby: | Ano |
| Tvar: | Kulaté |
| Upevnění háku svítidla: | Ne |
| Upevnění přístrojů: | Šroubování |
| Větruvzdorné: | Ano |
| Vnitřní hloubka (mm): | 44 mm |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
