Pro instalaci do zateplených fasád budov tloušťky 80 - 140 mm, případně jako krabice pod omítku. Použití jako rozvodná krabice, pro měřicí svorku hromosvodu a jiné aplikace dle zákazníka. Nastavitelná hloubka krabice. Sestava obsahuje krabici a rovné víko + nerezové šrouby + těsnění. Robusní konstrukce. Chráněno evropským průmyslovým a užitným vzorem.
Technické parametry:
- Jmenovité napětí: 400 V
- Jmenovitý proud: 16 A
- Materiál: PC-ABS
- Bezolovnatý materiál: ano
- Samozhášivý materiál: ano
- Hmoubka montáže: 86 až 146 mm
- Teplotní odolnost: -25 až 60 °C
- Hmotnost: 570 g
- Rozměry: 196 x 156 x 86 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační krabice pro montáž do zateplených fasád domů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.475 kg |
| EAN: | 8595568923660 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 196 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP30 |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 156 mm |
| Druh průchodky skříně: | Ostatní |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Plombovatelné: | Ano |
| Pro průměr trubky: | Ostatní mm |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
