Krabice lištová bezhalogenová LK 80X28 THF (pro Tango)
LK 80X28 THF - krabice přístrojová lištová bezhalogenová
Technické údaje:
Druh: přístrojová krabice
Barva: bílá odstín RAL 9003
Materiál: PC, PPO bezhalogenový samozhášivý
Jmenovité napětí: Un < 400 V
Jmenovitý proud: In < 16 A
Teplota okolí: T -45 – 105 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Šířka: 80,5 mm
Výška: 80,5 mm
Hloubka: 28 mm
Vstupní otvory: 2 x průměr 20 mm
Použití:
Vyhovuje pro montáž na hmoty stupně hořlavosti A-C2, s izolační podložkou síly 5 mm z materiálu třídy A lze montáž na hořlavé podklady provádět bez omezení.
Popis:
Určená pro montáž přístrojů Tango.
Odpovídá normám: ČSN 37 0100
Technické údaje:
Druh: přístrojová krabice
Barva: bílá odstín RAL 9003
Materiál: PC, PPO bezhalogenový samozhášivý
Jmenovité napětí: Un < 400 V
Jmenovitý proud: In < 16 A
Teplota okolí: T -45 – 105 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Šířka: 80,5 mm
Výška: 80,5 mm
Hloubka: 28 mm
Vstupní otvory: 2 x průměr 20 mm
Použití:
Vyhovuje pro montáž na hmoty stupně hořlavosti A-C2, s izolační podložkou síly 5 mm z materiálu třídy A lze montáž na hořlavé podklady provádět bez omezení.
Popis:
Určená pro montáž přístrojů Tango.
Odpovídá normám: ČSN 37 0100
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice lištové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.036 kg |
| EAN: | 8595057633995 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 80,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 80,5 mm |
| Druh průchodky skříně: | Předražení |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 10 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Možnost zapojení do řady: | Ano |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Plombovatelné: | Ne |
| Počet vstupů: | 6 |
| Použití: | lištová |
| Teplota použití: | -45 - 105 °C |
| Tvar: | Čtvercové |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
