Krabice lištová LK 80X28 T_I2 pro Tango hnědá (tmavý dub) 80,5x80,5x28mm Kopos
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice lištové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.044 kg |
| EAN: | 8595568909008 |
| Barva: | Ostatní |
| Šířka (mm): | 80,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 80,5 mm |
| Druh průchodky skříně: | Předražení |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 10 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Možnost zapojení do řady: | Ano |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Plombovatelné: | Ne |
| Počet vstupů: | 6 |
| Teplota použití: | -5 - 60 °C |
| Tvar: | Čtvercové |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
