Krabice na povrch IP54 s víčkem 85x85x40mm šedá Kopos 8130_KA
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodotěsné-uzavřené-plastové krabice a skříně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 8595057619050 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 85 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP54 |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 85 mm |
| Druh průchodky skříně: | Předražení |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Možnost zapojení do řady: | Ano |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Osazení: | Bez |
| Plombovatelné: | Ne |
| Počet vstupů: | 10 |
| Pro průměr trubky: | Ostatní mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -5 - 60 °C |
| Tvar: | Čtvercové |
| Upevnění víka: | S aretací |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
