Krabice na povrch IP66 s víčkem 81x81x50mm černá Kopos KSK 80_FA
Kopos KSK 80 - KRABICE S KRYTÍM IP 66, konfigurace FA, barva černá, balení - 1/60 ks
KSK 80 - KRABICE S KRYTÍM IP 66, konfigurace FA, barva černá, balení - 1/60 ks - pro montáž do prostředí vyžadujících krytí IP 66, integrované těsnění v otvorech pro montáž na podkladový materiál, pro přímou instalaci na povrch bez nutnosti podkládání, tepelně izolační podložkou, dokonalé utěsnění kabelů i trubek, integrovaný O-kroužek pro možnost instalace kabelové průchytky IP 68, nerezové šrouby pro instalaci víka, bezhalogenový materiál, možnost instalace speciální řadové svorkovnice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice na povrch |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.095 kg |
| EAN: | 8595568930910 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP66 |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 81 mm |
| Druh průchodky skříně: | Těsnicí membrána |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 1000 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Možnost zapojení do řady: | Ano |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Osazení: | Bez |
| Plombovatelné: | Ne |
| Počet vstupů: | 8 |
| Pro průměr trubky: | 20 mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Čtvercové |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
