Krabice na povrch s krytím IP54 85x85x40mm šedá F-tronic E113
Rozbočovací krabička do vlhkého prostředí IP 54, rozměr 85x85x40mm
Rozbočovací krabička do vlhkého prostředí IP54
Rozbočovací krabice s propichovacími vstupy pro spojení kabelů v klasickém i vlhkém prostředí. Krabice mají zacvakávací víčko bez použití šroubů i tak je krabice těsná a splňuje krytí IP54. Krabička je velice oblíbená pro svou jednoduchou montáž a spojení kabelů pomocí Wago svorek.
- rozbočovací krabice s 12 vstupy, průřez 2,5 mm²
- rozměry: 85 x 85 x 40
- kabelové krabicové rozvodky 400 V, 2,5 mm2
- materiál: termoplast
- provedení dle DIN VDE 0606, část 1
- bez halogenů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodotěsné-uzavřené-plastové krabice a skříně |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4034338511316 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 85 mm |
| Hloubka (mm): | 40 mm |
| Výška (mm): | 85 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 54 |
| Výrobní společnost : | f-tronic GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zum Gerlen 21-25 66131 Saarbrücken Německo |
| E-mail : | info@f-tronic.de |
