Krabice odbočná pod omítku s víčkem a svorkovnicí KR 97/5
KR 97/5 - krabice odbočná pod omítku s víčkem KO 97 V a svorkovnicí SP-96
Technické údaje:
Druh: rozvodná krabice
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Jmenovité napětí: Un < 400 V
Jmenovitý proud: In < 16 A
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Způsob montáže: pod omítku
Průměr: 103 mm
Hloubka: 50 mm
Vstupní otvory: 6 x průměr 20 mm, 3 x průměr 25 mm, 3 x průměr 29 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
Popis:
Dodává se společně s víčkem KO 97V a s přibalenou svorkovnicí SP-96.
Odpovídá normám: ČSN 37 0100
Technické údaje:
Druh: rozvodná krabice
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Jmenovité napětí: Un < 400 V
Jmenovitý proud: In < 16 A
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Způsob montáže: pod omítku
Průměr: 103 mm
Hloubka: 50 mm
Vstupní otvory: 6 x průměr 20 mm, 3 x průměr 25 mm, 3 x průměr 29 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
Popis:
Dodává se společně s víčkem KO 97V a s přibalenou svorkovnicí SP-96.
Odpovídá normám: ČSN 37 0100
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice pod omítku-univerzální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.163 kg |
| EAN: | 8595057600256 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Pohledové zdivo |
| Aretace trubky: | Ne |
| Konstrukce: | Přístrojová spojovací krabice/komora |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 80 |
| Osazení: | Svorka |
| Počet pólů svorky: | 5 |
| Počet vstupů: | 12 |
| Použití: | pod omítku |
| Pro průměr kabelu: | 7 - 29 mm |
| Pro průměr trubky: | Ostatní mm |
| Provedení: | Jednotlivě |
| Průchodky s membránou: | Ne |
| Průchodky se stupňovou membránou: | Ne |
| Průchodky trubkové: | Ne |
| Průchodky vylamovací: | Ano |
| Průměr (mm): | 103 mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Se šrouby: | Ano |
| Svorka ve fixované poloze: | Ano |
| Tvar: | Kulaté |
| Upevnění háku svítidla: | Ne |
| Upevnění přístrojů: | Šroubování |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Větruvzdorné: | Ne |
| Vnitřní hloubka (mm): | 48 mm |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
