Krabice přístrojová BETON MAGNET FIX Kopos SB-KP 60-50/M_AB
Přístrojová krabice do litých betonů - instalační hloubka 50 mm. Víko krabice přizpůsobeno pro vložení přídržného magnetu SB-M1 pro fixaci krabice na kovové bednění. Možnost fixace víka krabice pomocí hřebů nebo vrutů na dřevěné bednění. Utěsněné spojení víka s krabicí. Vstupy pro trubky opatřené těsnící membránou proti vniknutí betonové směsi. Možnost pevného spojení krabic na rozteč 71 mm a 90 mm. Možnost fixace krabice do armování pomocí montážních křídel SB-MK 1 (není součástí dodávky). Možnost použití krabice pro oboustrannou montáž - vzájemná fixace pomocí ocelových tyček 6 mm KBP-8 (není součástí balení).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice do betonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595568938602 |
| Barva: | Oranžová |
| Šířka (mm): | 71 mm |
| Hloubka (mm): | 50 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Třída reakce na oheň podkladového materiálu: | -25 - +60 |
| Zkouška žhavou smyčkou: | 650 °C |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
