Krabice přístrojová KP 80 PK_HB pro parapetní kanál PK 110X65D Kopos
Uzavřená krabice s vyjímatelnými příčkami. Spojení krabic umožňuje montáž více přístrojů ve společném rámečku. Umožňuje vložení stínicího kanálu SK 40X20.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice parapetních kanálů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.037 kg |
| EAN: | 8595568930224 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Hloubka (mm): | 37 mm |
| Výška (mm): | 71 mm |
| Materiál: | Plast |
| Druh montáže krabice: | Čelní montáž |
| Druh přístroje: | S nosným kroužkem/držadlem |
| Množství v balení: | 2 |
| Možnost odlehčení tahu: | Ne |
| Počet jednotek: | 1 |
| Provedení: | Otevřené |
| S připojovacím prostorem: | Ne |
| Upevňovací rozchod: | Ostatní |
| Způsob montáže instalačního zařízení: | Západka |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
