Krabice rozbočovací na omítku kulatá s plným víkem průměr 65mm IP44 GW44001 Gewiss
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice na povrch |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8011564013667 |
| Barva: | Šedá |
| Hloubka (mm): | 40,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Provozní teplota: | -25 - 60 °C |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Druh průchodky skříně: | Odstupňovaná membrána odřezávací |
| Množství v balení: | 5 |
| Možnost zapojení do řady: | Ne |
| Obsahuje zalévací hmotu: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Plombovatelné: | Ne |
| Počet vstupů: | 4 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Průměr (mm): | 74 mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Kulaté |
| Typ krytu: | Zaslepovací kryt |
| Upevnění víka: | S aretací |
| Víko: | Netransparentní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zalévací: | Ne |
| Zavedení zezadu: | Ne |
| Výrobní společnost : | Elektro-System-Technik S.R.O. |
|---|---|
| Adresa : | Pod Pekárnami 338/12 Praha 9-Vysočany 190 00 |
| E-mail : | obchod@est-praha.cz |
