Krabice rozbočovací na omítku s plným vysokým víkem IP56 150x110x140mm GW44216 Gewiss
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodotěsné-uzavřené-plastové krabice a skříně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8011564013872 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 119 mm |
| Hloubka (mm): | 146 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Provozní teplota: | -25 - 60 °C |
| Krytí (IP): | IP56 |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 159 mm |
| Druh průchodky skříně: | Bez |
| Množství v balení: | 24 |
| Možnost zapojení do řady: | Ne |
| Obsahuje zalévací hmotu: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Plombovatelné: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Typ krytu: | Zaslepovací kryt |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Víko: | Netransparentní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zalévací: | Ne |
| Zavedení zezadu: | Ne |
| Výrobní společnost : | Elektro-System-Technik S.R.O. |
|---|---|
| Adresa : | Pod Pekárnami 338/12 Praha 9-Vysočany 190 00 |
| E-mail : | obchod@est-praha.cz |
