Krabice rozbočovací pod omítku pro obvyklá použití IP40 392x152x75mm GW48008 Gewiss
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice pod omítku-univerzální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8011564016453 |
| Barva: | Červená |
| Šířka (mm): | 152 mm |
| Hloubka (mm): | 75 - 75 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Aretace trubky: | Ne |
| Aretace trubky volitelná: | Ne |
| Délka (mm): | 392 mm |
| Dodáváno s otočným kroužkem: | Ne |
| Hrdlo: | Bez |
| Konstrukce: | Spojovací krabice/komora |
| Množství v balení: | 17 |
| Možnost propojení: | Ano |
| Osazení: | Bez |
| Plombovatelné: | Ne |
| Počet otvorů: | 0 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Ostatní |
| Průchodky s membránou: | Ne |
| Průchodky se stupňovou membránou: | Ne |
| Průchodky trubkové: | Ne |
| Průchodky vylamovací: | Ano |
| S příchytkami: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Se šrouby: | Ano |
| Speciální použití: | Bez |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Upevnění háku svítidla: | Ne |
| Upevnění přístrojů: | Šroubování |
| Upevnění víka: | Šroubované |
| Větruvzdorné: | Ne |
| Víko: | Netransparentní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | Elektro-System-Technik S.R.O. |
|---|---|
| Adresa : | Pod Pekárnami 338/12 Praha 9-Vysočany 190 00 |
| E-mail : | obchod@est-praha.cz |
