Krabice SB-KP 68-50/L_AB přístrojová BETON HŘEB FIX Kopos
Přístrojová krabice do litých betonů - instalační hloubka 50 mm. Víko krabice přizpůsobeno pro přibití hřeby, nebo přišroubování vruty na dřevěné bednění. Možnost fixace víka krabice pomocí lepidla z tavné pistole. Utěsněné spojení víka s krabicí. Vstupy pro trubky opatřené těsnící membránou proti vniknutí betonové směsi. Možnost pevného spojení krabic na rozteč 71 mm a 90 mm. Možnost fixace krabice do armování pomocí montážních křídel SB-MK 1 (není součástí dodávky). Možnost použití krabice pro oboustrannou montáž - vzájemná fixace pomocí ocelových tyček 6 mm KBP-8 (není součástí balení).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice do betonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595568938664 |
| Barva: | Oranžová |
| Šířka (mm): | 71 mm |
| Hloubka (mm): | 50 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Betonová stavba |
| Aretace trubky: | Ne |
| Bezolovnatý materiál: | ano |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Konstrukce: | Přístrojová krabice |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 5 |
| Možnost propojení: | Ano |
| Osazení: | Bez |
| Plombovatelné: | Ano |
| Počet vstupů: | 6 |
| Pro průměr kabelu: | 8 - 16 mm |
| Pro průměr trubky: | 32 mm |
| Provedení: | Jednotlivě |
| Průchodky s membránou: | Ano |
| Průchodky se stupňovou membránou: | Ne |
| Průchodky trubkové: | Ne |
| Průchodky vylamovací: | Ne |
| Průměr (mm): | 68 mm |
| Rozteč při spojení dvou krabic: | 71/90 mm |
| Se stíněním: | Ne |
| Se šrouby: | Ne |
| Tvar: | Čtvercové |
| Upevnění háku svítidla: | Ano |
| Upevnění přístrojů: | Šroubování nebo rozpínání |
| Upevnění víka: | S aretací |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Zkouška žhavou smyčkou: | 650 °C |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
