Sběrná krabice do betonu
Technické údaje:
Druh: krabice do betonu sběrná
Barva: oranžová
Materiál: polyetylen (PE) bezhalogenový, není samožhášlivý
Krátkodobá teplotní odolnost: 90 °C
Teplota okolí: T -25 – 70 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 650 °C
Rozměr: 120 x 40 x 59 mm
Použití:
Krabice je určená pro svedení trubkových vedení do jednoho místa.
Vyhovuje pro montáž na hmoty stupně hořlavosti A.
Popis:
Krabice se k bednění fixuje pomocí hřebů nebo vrutů a po zatvrdnutí směsi se odstraní čelní vylamovací část víčka.
Technické údaje:
Druh: krabice do betonu sběrná
Barva: oranžová
Materiál: polyetylen (PE) bezhalogenový, není samožhášlivý
Krátkodobá teplotní odolnost: 90 °C
Teplota okolí: T -25 – 70 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 650 °C
Rozměr: 120 x 40 x 59 mm
Použití:
Krabice je určená pro svedení trubkových vedení do jednoho místa.
Vyhovuje pro montáž na hmoty stupně hořlavosti A.
Popis:
Krabice se k bednění fixuje pomocí hřebů nebo vrutů a po zatvrdnutí směsi se odstraní čelní vylamovací část víčka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice do betonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.043 kg |
| EAN: | 8595057624269 |
| Barva: | Oranžová |
| Šířka (mm): | 49 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Betonová stavba |
| Aretace trubky: | Ne |
| Délka (mm): | 120 mm |
| Konstrukce: | Centrální krabice |
| Množství v balení: | 10 |
| Osazení: | Bez |
| Počet vstupů: | 10 |
| Provedení: | Jednotlivě |
| Průchodky s membránou: | Ne |
| Průchodky se stupňovou membránou: | Ne |
| Průchodky trubkové: | Ne |
| Průchodky vylamovací: | Ano |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Upevnění víka: | S aretací |
| Vnitřní hloubka (mm): | 53 mm |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
