LKM 45 - krabice univerzální lištová
Technické údaje:
Druh: univerzální krabice
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Jmenovité napětí: Un < 400 V
Jmenovitý proud: In < 16 A
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Šířka: 98 mm
Výška: 98 mm
Hloubka: 45 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
Popis:
Krabice se skládá ze dvou částí, vrchního a spodního dílu. Je kompatibilní se všemi dostupnými přístroji na trhu. Na přední stěně je předznačen otvor pro vstup lišty do rozměru 40x20 mm.
Odpovídá normám: ČSN 37 0100
Technické údaje:
Druh: univerzální krabice
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Jmenovité napětí: Un < 400 V
Jmenovitý proud: In < 16 A
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Testováno žhavou smyčkou o teplotě: 850 °C
Šířka: 98 mm
Výška: 98 mm
Hloubka: 45 mm
Použití:
Vyhovují pro montáž na a do hmot stupně hořlavosti A - C2.
Popis:
Krabice se skládá ze dvou částí, vrchního a spodního dílu. Je kompatibilní se všemi dostupnými přístroji na trhu. Na přední stěně je předznačen otvor pro vstup lišty do rozměru 40x20 mm.
Odpovídá normám: ČSN 37 0100
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice lištové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.079 kg |
| EAN: | 8595057634855 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 98 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 98 mm |
| Druh průchodky skříně: | Předražení |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |
| Množství v balení: | 10 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Možnost zapojení do řady: | Ano |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Plombovatelné: | Ne |
| Použití: | lištová |
| Teplota použití: | -5 - 60 °C |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
