KUP 57
Technické údaje:
rozměr A: 250 mm
rozměr B: 332 mm
Popis:
Slouží k montáži do betonové podlahy. Po vytvrdnutí betonové směsi se osazuje rámem podlahové krabice KOPOBOX 57 (KUP 57, KUP 80) nebo KOPOBOX 80 (KUP 80).
Součástí balení je krycí deska zabraňující zalití krabice při betonování.
Výška betonové vrstvy pro KUP 57 je od 57 mm do 75 mm, pro KUP 80 je od 80 mm do 95 mm.
Požadovaná výška krabice se nastaví zvyšováním vnitřní vložky pomocí šroubů.
Pro větší výšku betonové vrstvy než 75 mm nebo 95 mm je nutné použít sadu nivelační SN (1 set).
Krabice je uzpůsobena pro instalaci el. trubek a podlahového kanálu PUK, je opatřena předznačenými prostupy: 4x Ø25; 4x Ø40; 12x Ø32 a 4x 150x38 mm.
Technické údaje:
rozměr A: 250 mm
rozměr B: 332 mm
Popis:
Slouží k montáži do betonové podlahy. Po vytvrdnutí betonové směsi se osazuje rámem podlahové krabice KOPOBOX 57 (KUP 57, KUP 80) nebo KOPOBOX 80 (KUP 80).
Součástí balení je krycí deska zabraňující zalití krabice při betonování.
Výška betonové vrstvy pro KUP 57 je od 57 mm do 75 mm, pro KUP 80 je od 80 mm do 95 mm.
Požadovaná výška krabice se nastaví zvyšováním vnitřní vložky pomocí šroubů.
Pro větší výšku betonové vrstvy než 75 mm nebo 95 mm je nutné použít sadu nivelační SN (1 set).
Krabice je uzpůsobena pro instalaci el. trubek a podlahového kanálu PUK, je opatřena předznačenými prostupy: 4x Ø25; 4x Ø40; 12x Ø32 a 4x 150x38 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahové - podlahové instalace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.005 kg |
| EAN: | 8595057690745 |
| Materiál boční stěny: | Plast |
| Minimální výška mazaniny: | 57 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Možnost vestavby těsnění: | Ne |
| Nivelační rozsah: | 18 - 18 mm |
| Šířka kanálu: | 150 - 150 mm |
| Typ krytu: | Obdélníkové |
| Uchycení montážního víka: | Ne |
| Vhodné pro podlahový kanál zalitý mazaninou: | Ano |
| Vhodné pro uzavřený podlahový kanál zalitý v mazanině: | Ano |
| Výška kanálu: | 38 - 38 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
