Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| EAN: | 8595057633889 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 30 mm |
| Výška (mm): | 25 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ materiálu: | PVC |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh upevnění: | Zacvakávací |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Vlevo/vpravo |
| Vhodné pro zachování funkce: | Ne |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
