Kryt koncový pro parapetní kanál
Technické údaje:
Druh: kryt koncový
Barva: RAL 9003 (bílá)
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Použití:
pro parapetní kanál PK 160X65 D
Odpovídá normám:
ČSN 37 0100, ČSN 37 0001, IEC 1084-1, ČSN EN 50 085-1
Technické údaje:
Druh: kryt koncový
Barva: RAL 9003 (bílá)
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Použití:
pro parapetní kanál PK 160X65 D
Odpovídá normám:
ČSN 37 0100, ČSN 37 0001, IEC 1084-1, ČSN EN 50 085-1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství parapetních kanálů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.039 kg |
| EAN: | 8595057657069 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Šířka (mm): | 160 mm |
| Hloubka (mm): | 65 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh upevnění: | Zacvakávací |
| Kašírování řezu: | Ano |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 2 |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Provedení: | Symetrické |
| Vhodné pro: | Vlevo/vpravo |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
