Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty podlahové, podlahové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 8595057669246 |
| Barva: | Zlato/bronz |
| Hloubka (mm): | 35 mm |
| Výška (mm): | 25 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Dekor: | Bez |
| Množství v balení: | 1 |
| Provedení: | Vpravo |
| Předražení: | Ne |
| S kobercovou lištou: | Ne |
| Těsnicí manžeta víka: | Bez |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
