Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.009 kg |
| EAN: | 8595057662247 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 34 mm |
| Výška (mm): | 10,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 7012 |
| Druh upevnění: | Zacvakávací |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 2 |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Provedení: | Spodní a horní díl |
| Šířka vývodu: | 34 mm |
| Vhodné pro zachování funkce: | Ne |
| Výška vývodu: | 10,5 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
