Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| EAN: | 8595057656536 |
| Barva: | Světle šedá |
| Šířka (mm): | 50 mm |
| Výška (mm): | 14 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 7035 |
| Druh upevnění: | Zacvakávací |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 2 |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Provedení: | Spodní a horní díl |
| Šířka vývodu: | 50 mm |
| Vhodné pro zachování funkce: | Ne |
| Výška vývodu: | 14 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
