Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.014 kg |
| EAN: | 8595057656529 |
| Barva: | Světle šedá |
| Šířka (mm): | 50 mm |
| Výška (mm): | 14 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 7035 |
| Množství v balení: | 2 |
| Počet dělicích příček: | 1 |
| Těsnicí manžeta: | Ne |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
