kryt ohybový přechodový lp 80x25 (lhd 40x20) 8823/13 P
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty podlahové, podlahové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.024 kg |
| EAN: | 8595057611481 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Kašírování řezu: | Ano |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 10 |
| Šířka kabelové přípojky: | 41,1 mm |
| Šířka rohového kanálu: | 80 mm |
| Výška přípojky kanálu: | 18,5 mm |
| Výška rohového kanálu: | 25 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
