Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství parapetních kanálů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.019 kg |
| EAN: | 8595057688124 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Množství v balení: | 2 |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Samozhášecí: | Ano |
| Šířka kanálu: | 90 mm |
| Výška kanálu: | 55 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
