Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.043 kg |
| EAN: | 8595057691339 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Hloubka (mm): | 40 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh montáže horních dílů: | Přesahující |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Množství v balení: | 2 |
| Montážní otvory do dna: | Ne |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Počet krytů: | 1 |
| Provedení: | Spodní a horní díl |
| S kanálovou spojkou: | Ano |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ne |
| Symetrické: | Ano |
| Úhel: | 90 - 90 ° |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
