Kryt roh vnější k parapetním kanálům
Technické údaje:
Druh: kryt roh vnější
Barva: RAL 9003 (bílá)
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Použití:
pro parapetní kanál PK 210X70 D
Odpovídá normám:
ČSN 37 0100, ČSN 37 0001, IEC 1084-1, ČSN EN 50 085-1
Technické údaje:
Druh: kryt roh vnější
Barva: RAL 9003 (bílá)
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Použití:
pro parapetní kanál PK 210X70 D
Odpovídá normám:
ČSN 37 0100, ČSN 37 0001, IEC 1084-1, ČSN EN 50 085-1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství parapetních kanálů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8595057668744 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Šířka (mm): | 210 mm |
| Hloubka (mm): | 70 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh montáže horních dílů: | Přesahující |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 1 |
| Montážní otvory do dna: | Ne |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Počet krytů: | 1 |
| Provedení: | Spodní a horní díl |
| S kanálovou spojkou: | Ano |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ne |
| Symetrické: | Ano |
| Úhel: | 90 - 90 ° |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
