Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty elegant |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.012 kg |
| EAN: | 8595057622203 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Šířka (mm): | 40 mm |
| Výška (mm): | 19 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh upevnění: | Zacvakávací |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 2 |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Provedení: | Spodní a horní díl |
| Úhel: | 90 - 90 ° |
| Vhodné pro zachování funkce: | Ne |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
