Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595057622012 |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Hloubka přístrojového kanálu: | 60 mm |
| Konstrukce: | Spojka |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 2 |
| Provedení: | Symetrické |
| S vyrovnáním potenciálu: | Ne |
| Vhodné pro šířku kanálu: | 60 - 60 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
