Kryt spojovací k parapetním kanálům
Technické údaje:
Druh: kryt spojovací
Barva: RAL 9003 (bílá)
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Použití:
pro parapetní kanál PK 210X70 D
Odpovídá normám:
ČSN 37 0100, ČSN 37 0001, IEC 1084-1, ČSN EN 50 085-1
Technické údaje:
Druh: kryt spojovací
Barva: RAL 9003 (bílá)
Materiál: tvrdý samozhášivý polyvinylchlorid (PVC)
Teplota okolí: T -5 – 60 °C
Použití:
pro parapetní kanál PK 210X70 D
Odpovídá normám:
ČSN 37 0100, ČSN 37 0001, IEC 1084-1, ČSN EN 50 085-1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství parapetních kanálů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.076 kg |
| EAN: | 8595057668706 |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Hloubka přístrojového kanálu: | 70 mm |
| Konstrukce: | Spojka |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 2 |
| Provedení: | Symetrické |
| S vyrovnáním potenciálu: | Ne |
| Vhodné pro šířku kanálu: | 210 - 210 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
