Boční krytka pro uzavření montážního profilu SingleRail 36.
Materiál: polyamid vyztužený skelnými vlákny
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.007 kg |
| EAN: | 4251786202546 |
| Šířka (mm): | 39 mm |
| Hloubka (mm): | 30 mm |
| Výška (mm): | 36 mm |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Koncovka |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
