End Cap pro K2 SolidRail Light 37. Materiál: polyamid vyztužený skelnými vlákny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| EAN: | 4251786202522 |
| Šířka (mm): | 39.5 mm |
| Hloubka (mm): | 26,3 mm |
| Výška (mm): | 37,2 mm |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Koncovka |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
