LED trubice 14W/T8 120cm neutrální bílá 4000K 2250lm Greenlux GXLT170
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660144467 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Šířka (mm): | 28 mm |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 1200 mm |
| Energetická třída: | C |
| EPREL: | lightsources/1556146 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | G13 |
| Příkon (W): | 14 W |
| Svítivost (lumen): | 2250 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
Greenlux je česká společnost založená v roce 2010, specializující se na dovoz a prodej osvětlovacích produktů pod značkami Greenlux a Daisy LED. Sortiment zahrnuje LED svítidla, LED zdroje, WiFi chytré produkty a elektroinstalační materiál.
Společnost působí na trzích v ČR, Slovensku, Polsku, Maďarsku a pobaltských zemích a průběžně expanduje do dalších evropských zemí. Zákazníkům nabízí osvědčený sortiment pravidelně doplňovaný o novinky reagující na aktuální vývoj technologií.
Greenlux se zaměřuje na kvalitu produktů, hloubku a šířku sortimentu a příznivou cenovou politiku.
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
