LED trubice 15,5W/865 CorePro G13 T8 120cm studená bílá 6500K 1800lm Philips 929003519802
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8719514448094 |
| Šířka (mm): | 28 mm |
| Hloubka (mm): | 28 mm |
| Barva světla (K): | 6500 K |
| Délka (mm): | 1214 mm |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/1827703 |
| Napětí (V): | 2320 V |
| Patice: | G13 |
| Příkon (W): | 15,5 W |
| Svítivost (lumen): | 1800 lumen |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
