LED trubice 18W/T8 120cm neutrální bílá 4000K 2440lm, GXDS307v2 Greenlux
LED trubice 18W/T8 2440lm 4000K neutrální bílá, poměr výkonu 135lm/W, balení neobsahuje startér, výrobce Greenlux
LED TRUBICE Greenlux GXDS307v2
- energeticky efektivní náhrada za T8 zářivky
- příkon 18W, svítivost 2440lm, barva světla 4000K (neutrální bílá)
- vysoký světelný výkon (více než 135lm/W)
- okamžitý start světelného zdroje
- skleněný mléčný difuzor
- široký vyzařovací úhel 270°
- napájena přímo ze sítě
- integrované vnitřní napájení CCD LED
- technologie LED SMD 2835
- startér pro LED trubici není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8592660146591 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 1199 mm |
| Energetická třída: | D |
| EPREL: | lightsources/1853973 |
| Patice: | G13 |
| Příkon (W): | 18 W |
| Svítivost (lumen): | 2440 lumen |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
