LED trubice 19,5W/840 150cm G13 neutrální bílá 4000K 2000lm bez startéru PILA (Philips) 929003131302
Technické parametry:
Napětí: 220-240V AC
Patice: G13
Příkon: 19,5 W
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Světelný výkon: 102,5 lm/W
Světelný tok: 2000 lm
Podání barev CRI: >80Ra
Stmívatelné: ne
Rozměry: Ø 28 x 1500 mm
Energetická třída: F
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8727900971156 |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 1500 mm |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/723700 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | G13 |
| Průměr (mm): | 28 mm |
| Příkon (W): | 19,5 W |
| Svítivost (lumen): | 2000 lumen |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
