LED trubice 8W/840 60cm neutrální bílá 4000K 800lm včetně startéru Ecofit Philips 929003130302
Tyto LED zářivky PHILIPS Ecofit rychle a snadno nahradí staré zářivky za moderní a efektivní LED technologii. Kvalitní světlo s přirozeným světelným efektem se hodí do celkového osvětlení s nízkou počáteční investicí. Tyto LED zářivky jsou určeny pouze do svítidle s tlumivkou a nejsou určeny pro svítidla s elektronickým předřadníkem. V každém balení je vždy zkratovací startér, kterým rychle a snadno nahradíte stávající. Jde o řešení šetrné k životnímu prostředí.
Technické parametry:
Napětí: 220-240V AC
Patice: G13
Příkon: 8 W
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Světelný výkon: 100 lm/W
Světelný tok: 800 lm
Podání barev CRI: >80Ra
Úhel vyzařování: 240°
Stmívatelné: ne
Zkratovací startér: ano, součástí balení
Hmotnost: 120 g
Rozměry: Ø 28 x 600 mm
Energetická třída: F
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8719514403673 |
| Délka (mm): | 600 mm |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/726135 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | G13 |
| Průměr (mm): | 28 mm |
| Příkon (W): | 8 W |
| Svítivost (lumen): | 800 lumen |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
