Montážní boxy pro přístroje řady Lexic
Boxy se skládají z nosného dílu s lištou DIN
a krycího dílu
1 modul = 17,5 mm
Box pro 3 moduly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice parapetních kanálů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3245060109356 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 185 mm |
| Hloubka (mm): | 35,5 mm |
| Výška (mm): | 131 mm |
| Materiál: | Plast |
| Směr montáže: | Vertikální |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK00 |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| Druh upevnění: | Ostatní |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž pod omítku: | Ne |
| Počet jednotek: | 1 |
| Počet jednotek horizontálních: | 1 |
| Počet jednotek vertikálních: | 1 |
| Počet modulů vodorovných (modul.systém): | 3 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro podlahovou krabici: | Ne |
| Vhodné pro přístrojový kanál: | Ano |
| Vhodné pro vestavbu: | Ne |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
