Montážní rámečky pro přístroje
programu Mosaic™
Pro kryt šířky 65 mm
Rámečky se skládají z nosného a krycího dílu pro
přímé zaklapnutí přístrojů
6 modulů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice parapetních kanálů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3245060112066 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 210,4 mm |
| Hloubka (mm): | 9,9 mm |
| Výška (mm): | 67,5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Směr montáže: | Horizontální a vertikální |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK00 |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| Druh upevnění: | Ostatní |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž pod omítku: | Ne |
| Počet jednotek: | 1 |
| Počet jednotek horizontálních: | 1 |
| Počet jednotek vertikálních: | 1 |
| Počet modulů vodorovných (modul.systém): | 6 |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro podlahovou krabici: | Ne |
| Vhodné pro přístrojový kanál: | Ano |
| Vhodné pro vestavbu: | Ne |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
