Plastové protahovací kanály
do betonové podlahy
100 x 28 mm, 2 komory
IP 40 - IK 08
Materiál: PVC
Určeny k vedení kabelů v betonových podlahách
Protahovací kanály lze vzájemně spojovat
Délka 2 m
do betonové podlahy
100 x 28 mm, 2 komory
IP 40 - IK 08
Materiál: PVC
Určeny k vedení kabelů v betonových podlahách
Protahovací kanály lze vzájemně spojovat
Délka 2 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty podlahové, podlahové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3245060896614 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 28 mm |
| Materiál: | Plast |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Minimální množství: | 12 |
| Množství v balení: | 14 |
| Odnímatelný kryt: | Ne |
| Počet přihrádek: | 2 |
| Povrchová ochrana: | Ostatní |
| Rozsah použití: | Zalité v mazanině |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
