Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Parapetní kanály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.248 kg |
| EAN: | 8595057650572 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Hloubka (mm): | 55 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Druh montáže horních dílů: | Vnitřní |
| Konstrukce pravoúhlá: | Ano |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Minimální množství: | 2 |
| Množství v balení: | 6 |
| Montážní otvory do dna: | Ano |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Počet krytů: | 2 |
| Počet zásuvných dělicích příček: | 1 |
| Provedení zadní stěna (vnitřní strana): | Děrované |
| S kanálovou spojkou: | Ne |
| S upevňovací sponou kabelu: | Ne |
| Symetrické: | Ne |
| Šířka víka: | 50 mm |
| Šířka víka 2: | 45 mm |
| Užitečný průřez: | 3800 mm2 |
| Víka jsou součástí dodávky: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
